Zpět do obchodu

Registrace

O nás

Jmenuji se Martina a jsem mámou tří synů, což je úžasné, protože každá královna má tři syny nebo tři dcery. Ale, upřímně, někdy je na mě té mužské energie až moc. Proto mám ráda takové ty holčičí věci, jako je móda a kosmetika. Nebyla bych to ale já, aby to nebylo trochu jinak. Jak to myslím? Oblečení ráda kupuji i z druhé ruky a kosmetiku si vyrábím.


Máte ráda second handy? Jeho kouzlo jsem objevila asi ve 12 letech, byl ve vedlejším městečku, před otevírací dobou v sobotu ráno se stálo v dlouhé frontě. Po otevření se všichni rozběhli ulovit co nejzajímavější kousek. Ta radost, když se podařilo najít originální kousek, za pár peněz. Mým snem je otevřít si second hand.


Uplynulo několik (desítek) let a čekala jsem prvního syna. Nenapadlo mě si pořizovat výbavičku v obchodě z několika důvodů. Hlavním důvodem bylo , že jsem vůbec nevěděla, co vše budu potřebovat, netušila jsem kolik je velikostí a to jsem pracovala jako vedoucí prodejny s dětských oblečením uppss.


Zjistila jsem, že během jednoho roku je to až 6 velikostí, z toho některé stihnete obléknout maximálně dvakrát a některé zdárně přeskočíte, pokud se vám narodí cvalík vážící přes 4 kila, proto jsem oblečení odkoupila od známé po jejích dcerkách. Další důvod byl samozřejmě také finanční, za cenu nového máte několik kousků oblečení nošeného.


A tak mě napadlo spojit second hand a pomoc maminkám v jedno
- půjčíte si sadu v dané velikosti, kde najdete vše potřebné
- použijete, po určité době vrátíte zpět a neřešíte následnou otázku Kam s ním?
- nemusíte nic vybírat, vymýšlet barevné kombinace
- ušetříte prostor ve skříních
- finanční úspora oproti koupi nového oblečení


Vybírat můžete zde: https://www.ekofamily.cz/pujcovna/

Zpět do obchodu